Szkoła Główna Służby Pożarniczej
ul. Słowackiego 52/54 01-629 Warszawa
tel/fax. 022-56-17-729, e-mail: biurokarier@sgsp.edu.pl

Strona główna

» Szukaj pracy

OFERTA-07/2018/1613-853 - praca - Specjalista ds. BHP i Ppoż.

Informacje podstawowe

Nr ref.wew: OFERTA-07/2018/1613-853
Data ważności od: 07-12-2018
Data ważności do: 11-01-2019

Dane oferty

Typ oferty: praca
Stanowisko: Specjalista ds. BHP i Ppoż.
Branża: ppoż
Zakres obowiązków: - Sporządzanie okresowych analiz stanu bezpieczeństwa i higieny pracy w Centrum Dystrybucji i sklepach
- Udział w aktualizowaniu oceny ryzyka zawodowego
- Współpraca z innymi działami w zakresie organizacji szkoleń oraz wdrożenia nowo zatrudnionych pracowników
Co oferuje: Co możemy Ci zaoferować?
- Dajemy Ci gwarancję stabilnego zatrudnienia - umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia
- Zapewniamy samochód służbowy
- Oferujemy bezpłatną, prywatną opiekę medyczną, bogaty pakiet socjalny, kartę MultiSport oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich
- Dajemy Ci duże możliwości rozwoju zawodowego poprzez udział w interesujących szkoleniach, a także szerokie perspektywy awansu
- Gwarantujemy ciekawą pracę w dynamicznym zespole i dużą samodzielność w działaniu
Kraj: POLSKA
Województwo: WIELKOPOLSKIE
Miejscowość: Tarnowo Podgórne

Wymagania odnośnie kandydata

Dodatkowe umiejetnosci: Wyższe wykształcenie kierunkowe: Bezpieczeństwo i higiena pracy
- Znajomość przepisów bhp, ppoż. i prawa pracy
- Umiejętność komunikacji i współpracy
- Mobilność, prawo jazdy kat. B
- Gotowość do odbycia kilkumiesięcznego szkolenia poza miejscem zamieszkania
- Mile widziane uprawnienia ppoż. i instruktora pierwszej pomocy
- Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Informacje o pracodawcy

Nazwa firmy/Pracodawcy: Lidl sp. z o.o. sp. k.
Kod pocztowy: 62-080
Adres: ul. Poznańska 48

Informacje o sposobie aplikacji

Sposób aplikacji: Aplikacja drogą Internetową:
Link do strony rekrutacji: https://pl.indeed.com/praca?q=Specjalista20ds.20BHP20i20PpoC5BC.&l&vjk=565fac43c4e8f979
projekt i wykonanie: OPTeam S.A.