Szkoła Główna Służby Pożarniczej
ul. Słowackiego 52/54 01-629 Warszawa
tel/fax. 022-56-17-729, e-mail: biurokarier@sgsp.edu.pl

Strona główna

» Szukaj pracy

OFERTA-22/2018/1187-647 - praca - Specjalista ds. Instalacji Przeciwpożarowych

Informacje podstawowe

Nr ref.wew: OFERTA-22/2018/1187-647
Data ważności od: 22-01-2018
Data ważności do: 21-02-2018

Dane oferty

Typ oferty: praca
Stanowisko: Specjalista ds. Instalacji Przeciwpożarowych
Branża: handel / marketing / zarządzanie
Zakres obowiązków: - Prowadzenie dokumentacji serwisowych,
- Prowadzenie dokumentacji ofertowo-materiałowej,
- Prace administracyjno-biurowe,
- Koordynacja prac przeciwpożarowych,
- Raportowanie statusu działania ekipy serwisowej,
- Obsługa programów serwisowych
Co oferuje: - Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej organizacji, w prestiżowym kontrakcie,
- Realna możliwość rozwoju i awansu,
- Ciekawy zakres obowiązków,
- Atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka med., dofinansowanie do Karty Multisport, bony na Święta)
- Przyjazna atmosfera pracy
Kraj: POLSKA
Województwo: MAZOWIECKIE
Miejscowość: Warszawa

Wymagania odnośnie kandydata

Wymagane umiejętności:
  • Microsoft Word: Średniozaawansowany
  • Microsoft Exel: Średniozaawansowany
  • AutoCad: Średniozaawansowany
  • MS Power Point: Średniozaawansowany
Dodatkowe umiejetnosci: - Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziana Inżynieria Bezpieczeństwa Pożarowego),
- Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane),
- Doświadczenie w pracy z dokumentacją serwisową PPOŻ,
- Dobra znajomość pakietu Office,
- Dobra znajomość programu AutoCad,
- Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego (min. poziom B1),
- Umiejętność nadawania priorytetów i bardzo dobra organizacja pracy,
- Prawo jazdy kat. B,

Informacje o pracodawcy

Nazwa firmy/Pracodawcy: Sodexo Polska Społka z o. o.
Opis firmy: Sodexo Polska Społka z o. o. to francuska korporacja międzynarodowa założona w 1966 roku przez Pierre’a Bellona. Specjalizuje się w usługach żywieniowych, obsłudze nieruchomości oraz w usługach motywacyjnych.
Kod pocztowy:
Adres: -

Informacje o sposobie aplikacji

Sposób aplikacji: Aplikacja poprzez formularz na stronie internetowej, po kliknięciu przycisku "Aplikuj".
Link do strony rekrutacji: https://www.pracuj.pl/praca/specjalista-ds-instalacji-przeciwpozarowych-warszawa,oferta,5811325
projekt i wykonanie: OPTeam S.A.