Szkoła Główna Służby Pożarniczej
ul. Słowackiego 52/54 01-629 Warszawa
tel/fax. 022-56-17-729, e-mail: biurokarier@sgsp.edu.pl

Strona główna

» Szukaj pracy

OFERTA-04/2017/0-557 - praca - Starszy Specjalista Inżynieryjno-Techniczny W Jednostce Certyfikującej

Informacje podstawowe

Nr ref.wew: OFERTA-04/2017/0-557
Data ważności od: 02-10-2017
Data ważności do: 28-10-2017

Dane oferty

Typ oferty: praca
Stanowisko: Starszy Specjalista Inżynieryjno-Techniczny W Jednostce Certyfikującej
Branża: badania i rozwój
Zakres obowiązków: Podstawowe obowiązki:
 prowadzenie procesów certyfikacji wyrobów z zakresu oświetlenia awaryjnego
i systemów ewakuacyjnych (zestawów oraz elementów składowych),
realizacja inspekcji zakładowej kontroli produkcji przedmiotowych wyrobów,
 śledzenie zmian w obszarze norm (polskich, europejskich) z zakresu ww. wyrobów,
 organizacja oraz realizacja nadzoru nad wydawanymi dokumentami certyfikacyjnymi,
 prowadzenie korespondencji z zakresu realizowanej działalności certyfikacyjnej,
 upowszechnianie wiedzy z obszaru aktywności zawodowej w formie publikacji lub wystąpień publicznych.
Co oferuje: Oferujemy:
 ciekawą pracę,
 możliwość rozwoju zawodowego,
 wsparcie merytoryczne,
 zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
 pakiet medyczny,
 pakiet sportowo-rekreacyjny.
Kraj: POLSKA
Województwo: MAZOWIECKIE
Miejscowość: Józefów k/Otwocka

Wymagania odnośnie kandydata

Wymagane wykształcenie:
  • Wydział: WIBC,
  • Kierunek: Inżynieria Bezpieczeństwa,
Wymagane umiejętności:
  • Microsoft Word: Zaawansowany
  • Microsoft Exel: Średniozaawansowany
  • Microfit for Windows:
  • zdolność motywowania samego siebie:
  • inicjowanie nowych rozwiązań:
  • sprawne zarządzanie sobą:
  • umiejętność rozwiązywania problemów:
  • umiejętność komunikacji z innymi:
  • umiejętność pracy pod presją:
Dodatkowe umiejetnosci:  co najmniej 1 rok doświadczenia w obszarze produkcji lub sprzedaży lub projektowania / montażu / konserwacji systemów elektroniki lub automatyki budynkowej, montażu konserwacji systemów oświetlenia (w tym awaryjnego) w obiektach budowlanych lub systemów ewakuacyjnych (zwalnianie otwarcia wyjść ewakuacyjnych w przypadku pożaru),
Mile widziane:
 doświadczenie w obszarze stosowania urządzeń przeciwpożarowych (oświetlenia awaryjnego, systemów ewakuacyjnych),
 znajomość standardów projektowania ww. urządzeń,
 doświadczenie związane z funkcjonowaniem systemów zarządzania jakością (np. ISO 9001) lub zakładową kontrolą produkcji wyrobów budowlanych,
 doświadczenie w realizacji inspekcji zakładowej kontroli produkcji przedmiotowych wyrobów,
 umiejętność śledzenia zmian w obszarze norm (polskich, europejskich) z zakresu ww. wyrobów.
Wymagane doświadczenie: 1 (lata)

Informacje o pracodawcy

Nazwa firmy/Pracodawcy: Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej im. Józefa Tuliszkowskiego - Państwowy Instytut Badawczy
Opis firmy: Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej jest instytutem badawczym Państwowej Straży Pożarnej, nadzorowanym przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Nieprzerwanie od 40 lat stanowi zaplecze naukowe, badawcze, rozwojowe wiedzy technicznej w obszarze kształtowania właściwego poziomu bezpieczeństwa w ochronie przeciwpożarowej, zarządzaniu kryzysowym, ochronie ludności oraz w obronie cywilnej. Wiele prac jest realizowanych w ramach współpracy z różnymi ośrodkami naukowymi, przedstawicielami świata biznesu oraz dostawcami rozwiązań technologicznych - mają one charakter interdyscyplinarny, a efekt końcowy w postaci wyników badań wykorzystywany jest w celowym i racjonalnym zarządzaniu bezpieczeństwem powszechnym, ale przede wszystkim ma zastosowanie praktyczne. Wdrożenie wyników prac oraz transfer technologii służą nie tylko Państwowej Straży Pożarnej oraz Ochotniczej Straży Pożarnej RP czy Ministerstwu Spraw Wewnętrznych i Administracji, ale także przedsiębiorcom i producentom. W związku z ciągłym rozwojem Instytut poszukuje kandydatów na różne stanowiska. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kod pocztowy: 05-420
Adres: Józefów ul. Nadwiślańska 213

Informacje o sposobie aplikacji

Sposób aplikacji: CV i list motywacyjny należy przesłać na adres: rekrutacja@cnbop.pl do 28.10.2017 r. w temacie: oferta DC_Specjalista_oświetlenie
projekt i wykonanie: OPTeam S.A.