Szkoła Główna Służby Pożarniczej
ul. Słowackiego 52/54 01-629 Warszawa
tel/fax. 022-56-17-729, e-mail: biurokarier@sgsp.edu.pl

Strona główna

» Szukaj pracy

OFERTA-13/2017/0-555 - praca - Serwisant Instalacji Ppoż. (Praca Stała Lub Dorywcza)

Informacje podstawowe

Nr ref.wew: OFERTA-13/2017/0-555
Data ważności od: 13-09-2017
Data ważności do: 30-11-2017

Dane oferty

Typ oferty: praca
Stanowisko: Serwisant Instalacji Ppoż. (Praca Stała Lub Dorywcza)
Branża: ppoż
Zakres obowiązków: • planowy serwis instalacji i urządzeń ppoż.,
• sporządzanie protokołów z przeprowadzonych przeglądów,
• usuwanie awarii instalacji i urządzeń ppoż.
Co oferuje: • umowę o pracę / umowa zlecenie
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
• rozwinięty system szkoleń (umowa o prace)
• opiekę medyczną (umowa o prace)
Kraj: POLSKA
Województwo: MAZOWIECKIE
Miejscowość: Warszawa

Wymagania odnośnie kandydata

Wymagane wykształcenie:
  • Wydział: WIBP,
Wymagane umiejętności:
  • Microsoft Word: Podstawowy
  • zdolność motywowania samego siebie:
  • zdolność motywowania innych:
  • inicjowanie nowych rozwiązań:
  • sprawne zarządzanie sobą:
  • umiejętność rozwiązywania problemów:
  • umiejętność pracy pod presją:
Dodatkowe umiejetnosci: Mile widziane doświadczenie oraz szkolenia branżowe

Informacje o pracodawcy

Nazwa firmy/Pracodawcy: Atalian Poland Sp. z o.o.
Opis firmy: Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się spółką należącą do międzynarodowej grupy i jednym z czołowych dostawców usług Facility Management. Naszym atutem jest kompleksowość oraz jakość oferowanych usług, wynikające z wieloletniego doświadczenia zdobywanego w międzynarodowej grupie. Dołącz do nas, jeżeli nie boisz się wyzwań. Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko
Województwo: MAŁOPOLSKIE
Miejscowość: Kraków
Kod pocztowy: 31-222
Adres: ul. Bularnia 5

Informacje o sposobie aplikacji

Sposób aplikacji: CV proszę przesłać na adres: radoslaw.kot@atalianworld.com
projekt i wykonanie: OPTeam S.A.