Szkoła Główna Służby Pożarniczej
ul. Słowackiego 52/54 01-629 Warszawa
tel/fax. 022-56-17-729, e-mail: biurokarier@sgsp.edu.pl

Strona główna

» Szukaj pracy

OFERTA-11/2019/1757-902 - praca - Specjalista ds. bezpieczeństwa

Informacje podstawowe

Nr ref.wew: OFERTA-11/2019/1757-902
Data ważności od: 07-01-2019
Data ważności do: 27-01-2019

Dane oferty

Typ oferty: praca
Stanowisko: Specjalista ds. bezpieczeństwa
Branża: bhp
Zakres obowiązków: - nadzór nad Systemem Zapewnienia Ciągłości Działania;
- kontrola jakości i zakresu usług świadczonych u ramach umów;
- inicjowanie zmian w realizacji ochrony fizycznej;
- organizacja szkoleń z zakresu ochrony fizycznej;
- sprawowanie nadzoru i przygotowywanie propozycji usprawnień w zakresie zabezpieczeń technicznych;
- opracowywanie dokumentacji ochronnej;
nadzorowanie przestrzegania przez pracowników Spółki oraz pracowników firm zewnętrznych obowiązujących instrukcji i regulaminów;
sporządzanie analiz i raportów w zakresie nadzorowanych usług;
przygotowywanie materiałów do opracowania SWIZ na usługi ochrony osób i mienia.
Co oferuje: - pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
- zdobycie doświadczenia w firmie z branży energetycznej;
- możliwość rozwoju zawodowego w obszarze bezpieczeństwa;
- umowę o pracę na pełny etat;
- prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną;
- dodatkowe benefity (m.in. dofinansowanie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, Pracowniczy Program Emerytalny, dofinansowanie do karty miejskiej i podmiejskiej).
Kraj: POLSKA
Województwo: MAZOWIECKIE
Miejscowość: Warszawa

Wymagania odnośnie kandydata

Dodatkowe umiejetnosci: - wykształcenie wyższe;
- minimum trzyletnie doświadczenie w podobnym obszarze;
- umiejętność redagowania pism, procedur, zasad i instrukcji;
- znajomość przepisów w zakresie bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego oraz ochrony osób i mienia;
- mile widziany wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego zgodnie z Ustawą o ochronie osób i mienia;
- mile widziane poświadczenie bezpieczeństwa, wydane zgodnie z Ustawą o ochronie informacji niejawnych, uprawniające do dostępu
do informacji o klauzuli co najmniej ZASTRZEŻONE;
- mile widziany wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej zgodnie z Ustawą o ochronie osób i mienia;
- dobra znajomość pakietu MS Office – w szczególności Word, Excel i Power Point;
- komunikatywność;
- umiejętność współpracy i zarządzania informacją;
- bardzo dobra organizacja pracy;
- prawo jazdy kat. B.
Wymagane doświadczenie: 3 (lata)

Informacje o pracodawcy

Nazwa firmy/Pracodawcy: PGNiG TERMIKA SA
Kod pocztowy:
Adres: Modlińska 15

Informacje o sposobie aplikacji

Sposób aplikacji: Aplikacja drogą Internetową:
Link do strony rekrutacji: https://www.pracuj.pl/praca/specjalista-ds-bezpieczenstwa-warszawa,oferta,6561245
projekt i wykonanie: OPTeam S.A.