Szkoła Główna Służby Pożarniczej
ul. Słowackiego 52/54 01-629 Warszawa
tel/fax. 022-56-17-729, e-mail: biurokarier@sgsp.edu.pl

» Aktualności

Webinar z gościem: Programista w służbach specjalnych.

Data aktuallości: 03-09-2018

Webinar z gościem: Programista w służbach specjalnych.

Wyjątkowy webinar z gościem specjalnym w osobie funkcjonariusza Biura Teleinformatyki z Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Porozmawiamy o tym, jak wygląda proces rekrutacji do CBA (na tyle, na ile będziemy mogli to zdradzić:)), jak bardzo różni się praca programisty w służbach od tego, jak to wygląda na rynku prywatnym oraz o tym, jakie wymagania stawia CBA przed kandydatami.

Data: poniedziałek, 10.09.2018

Godzina: 19:00 - 20:00

Koszt: BEZPŁATNE

Miejsce: Dowolne miejsce na świecie (szkolenie online)

Chcesz dołączyć do CBA jako programista?

W czasie webinaru dowiesz się między innymi:

• jakie wymogi formalne stawia CBA przed kandydatami,
  • jak skomplikowany i nietypowy jest proces rekrutacyjny,
  • oraz czym różni się praca w służbach od tej, którą z namy z "wolnego rynku"

Czy to dla mnie?

Webinar przeznaczony jest dla osób początkujących lub dla tych, które dopiero zaczęły samodzielnie uczyć się programowania lub tworzenia stron WWW i aplikacji internetowych. Uczestnicy Bootcampów to osoby, które najczęściej chcą się przebranżowić i zastanawiają się nad karierą programisty.

Na webinarze będzie można również zadawać pytania, na które przewidujemy około pół godziny. ZAPRASZAMY!

UWAGA: Pamiętaj o podaniu prawidłowego adresu e-mail przy rejestracji - to właśnie na ten adres ok. 30-60 minut przed webinarem otrzymasz link do strony, przez którą będzie prowadzony webinar. Możesz go oglądać z dowolnego miejsca na świecie.

projekt i wykonanie: OPTeam S.A.