Szkoła Główna Służby Pożarniczej

Nabór na 2 stanowiska w Misji Doradczej UE na Ukrainie

Data aktuallości: 05-02-2018

Nabór na 2 stanowiska w Misji Doradczej UE na Ukrainie

Europejska Służba Działań Zewnętrznych informuje o naborze na 2 stanowiska na stażu w Misji Doradczej UE na Ukrainie (EUAM Ukraine).

Termin zgłoszeń mija 22.02.2018 r.

Udział w programie stażowym ma na celu głębsze zapoznanie się z mandatem i praktycznymi aspektami funkcjonowania Misji Doradczej UE na Ukrainie. Staże odbywają się w Kijowie i skierowane są do osób będących na początku kariery zawodowej, którzy ukończyli min. 3-letnie studia uniwersyteckie, zakończone uzyskaniem dyplomu. Na jedno ze stanowisk poszukiwane są osoby posiadające wykształcenie prawnicze. Kandydaci powinni posiadać  biegłą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, doskonałe umiejętności komunikacyjne, komputerowe oraz umiejętność redagowania tekstów. Dodatkowym atutem będzie znajomość języka ukraińskiego i/lub rosyjskiego oraz sytuacji politycznej na Ukrainie.

Staże rozpoczną się 1 kwietnia i będą trwały do 30 września 2018 r. Stażyści otrzymają środki na utrzymanie - 750 euro miesięcznie oraz ubezpieczenie od wypadków.

Kandydaci zainteresowani odbyciem stażu proszeni są o przesłanie do dn. 22 lutego 2018 r. do godz. 17.00 (czasu brukselskiego) swojej aplikacji na adres: cpcc-ukraine@eeas.europa.eu, zawierającej wypełniony w języku angielskim formularz aplikacyjny (Annex 2). Jedna osoba może aplikować tylko na jedno stanowisko.

Ogłoszenie dostępne jest także na stronie www MSZ:

projekt i wykonanie: OPTeam S.A.